KONST / Litografier / Färglitografi 13714320
nr 1371 4320
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Färglitografi, "Vildsvin mot blommig tapet. Signerad, numrerad 63/150, daterad -51, oramat löst blad, bladets mått: 62x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:39:14
6/1 12:07:34
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist